ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس به وسیله نرم افزار تلفن همراه فراهم شد

به گزارش وبلاگ روشن، خبرنگاران/کردستان با هدف سهولت ثبت نام داوطلبین یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ، وزارت کشور نرم افزار ثبت نام داوطلبان را طراحی و در دسترس عموم قرار داد.

ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس به وسیله نرم افزار تلفن همراه فراهم شد

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ ستاد انتخابات وزارت کشور امکان ثبت نام دواطلبین یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را فراهم کرد و در ابلاغیه ای به فرمانداران سراسر کشور ابلاغ شد، در این ابلاغیه آمده است:

به اطلاع می رساند که جهت سهولت در ثبت نام از داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، نرم افزار ثبت نام از داوطلبان ویژه تلفن همراه(موبایل اپلیکیشن) تهیه شده است که به همراه راهنمای مربوطه هم اکنون به وسیله پرتال وزارت کشور به آدرس www.moi.ir در دسترس است.

گفتنی است که بعد از نصب نرم افزار بر روی تلفن همراه، تکمیل پرسشنامه و ارسال آن توسط داوطلب، اطلاعات مربوطه به طور اتوماتیک در اختیار کاربر ثبت نام قرار داده می گردد و داوطلب حتما باید با در دست داشتن مدارک مورد احتیاج به فرمانداری مرکز حوزه انتخابیه مراجعه نموده و ثبت نام خود را تکمیل و نهایی کند.

همچنین کارشناسان ثبت نام باید تمام اطلاعات و تصاویر مدارک دریافتی در سامانه جامع را با اصل مدارک هویتی و دیگر مدارک کنترل نموده و فرآیند ثبت نام را تکمیل نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس به وسیله نرم افزار تلفن همراه فراهم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس به وسیله نرم افزار تلفن همراه فراهم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید