زنوزی مالک تراکتور: مسعود شجاعی محصول خود باشگاه تراکتور است، ماترک ها کمی احساسی هستیم!

به گزارش وبلاگ روشن، مالک باشگاه تراکتور گفت: مسعود شجاعی محصول باشگاه تراکتور است و امیدوارم او را راضی کنیم که سرمربی شود.

زنوزی مالک تراکتور: مسعود شجاعی محصول خود باشگاه تراکتور است، ماترک ها کمی احساسی هستیم!

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ روشن، محمدرضا زنوزی درباره دلایل تغییرات متعدد مدیریتی در باشگاه تراکتور گفت: فلسفه گسترش فولاد با تراکتور فرق دارد. گسترش طرفدار آن چنانی نداشت. کارهایی که در تراکتور می شود جریان یابد، در باشگاه های بدون طرفدار نمی شود. مدیریت اینجا با مدیریت باشگاهی که طرفدار ندارد متفاوت است. باید قبول کنم در سه سال فراز و نشیب های مدیریتی در باشگاه داشتم.

وی اضافه کرد: شاید یکسری ل قبلی هم گفته بودیم که مدیرعامل اقتصادی می آوریم. اینکه وقتی مدیرعامل و هیات مدیره اقتصادی و ورزشی آمد، شما به عنوان مدیر باشگاه خواهید بود.

مالک باشگاه تراکتور تاکید کرد: این اتفاقات افتاد و آن فرد رفت. به جای ایشان آقای سیاح و هیات مدیره آمد. در حوزه معاونت ورزشی هم آقای نصیرزاده آمد که یکی از به نام های فوتبال است. آقای سیاح خودش در حوزه اقتصاد صاحب سبک است و باشگاه را به سمت اقتصادی شدن سوق می دهد. نفع باشگاه های ایران و تراکتور را در اقتصادی شدن می دانم.

زنوزی درباره اینکه برای تصمیم گیری در مورد مدیریت باشگاه تراکتور چقدر تابع احساس و طرفدار است؟ گفت: ما تُرکها کمی احساسی هستیم! نمی شود این احساس را پنهان کرد ولی سعی می کنم در حوزه مدیریت در کلیه کارها چه در صنعت و چه در اقتصاد و ورزش این را خنثی کنم. ولی تراکتور نام و باشگاه بزرگی است و باعث می شود آدم تصمیماتی را بگیرد. شاید آن لحظه اگر این تصمیمات را نگیریم، بعدها خودمان را نبخشیم. این طور بگویم هواداران یکسری مسائل را از داخل نمی دانند و شاید همین باعث شود تفکراتی داشته باشند. وقتی داخل یک کار هستیم و مسائل را می بینیم، اگر الان حل نکنیم شاید در آینده نزدیک به مشکل اساسی بخوریم.

وی گفت: نمونه اش در مورد مربی ای که کنار گذاشته شد، هواداران به من متذکر شدند. در بازار و مارکتی که اول فصل بود، اجازه جذب مربی خارجی نمی دادند. مجبور بودیم یکی از گزینه های مطرح را که هیات مدیره معرفی کرده بود را انتخاب کنیم که به مربی قبل رسیدیم. به این نتیجه رسیدیم ادامه دادن به این فرایند ما را به جایی نخواهد رساند. از هواداران عذرخواهی می کنم. آنها هم باید بازار را در نظر بگیرند که در بازار بیشتر مربیان خوب صاحب تیم بودند و مربی زیادی وجود نداشت که انتخاب کنیم. شاید مربی هم بود اما از نظر دیدگاه مجبور شدیم یک مربی را انتخاب کنیم که هواداران روی او حساسیت داشتند.

زنوزی ادامه داد: الان آقای مسعود شجاعی فعلاً مربی موقت است. همه می دانیم که شجاعی هیچ وابستگی به تیم های دیگر ندارد و محصول خود تراکتور است. باید او را حمایت کنیم. دارم می بی نم که مردم چقدر از او حمایت و دلبری می کنند! امیدوارم بتوانیم شجاعی را راضی کنیم تا این پست را قبول کنند. او فعلاً رضایت کامل نداده است. از هواداران خواهش می کنم حمایت کنند تا شجاعی سرمربی تیم شود.

وی درباره اینکه ممکن است مسعود شجاعی در تراکتور به عنوان سرمربی بسوزد، تاکید کرد: شجاعی بازیکن بزرگی بوده و مربی بزرگی هم می شود. اگر شجاعی قبول کرد سرمربی باشد، باید با او قرارداد طولانی ببندیم و همه جانبه حمایت کنیم. باید پای نتایجش بایستیم چه نتیجه بگیرد چه نتیجه نگیرد. بعد از بازی گذشته باوجود باخت از مسعود شجاعی حمایت شد. شعور هواداران بالا است. در سه سالی که در تراکتور هستم چنین بازی ای که در آبادان انجام شد را تا به امروز ندیده بودم. با تمام احترامی که برای بازیکنان و مربیان سابق تراکتور قائل هستم این حرف را می زنم بخصوص ساکت الهامی که پارسال زحمت زیادی کشید. باید قبول کنیم بازی ای که در آبادان انجام شد و در کل سه مسابقه قبل بازی متفاوتی بود. تیم در هر مسابقه رشد داشته است که این ما را امیدوار می کند آینده روشنی داشته باشیم.

مالک باشگاه تراکتور شرح داد: من بازی به بازی از مسعود خواهش می کنم سرمربی باشد. او هنوز به صورت قطعی قبول نکرده است. سعی می کنیم ایشان افتخار را به بنده بدهد و سرمربی تیم خودش بشود تا یک قرارداد طولانی ببندیم و خیالمان از این بابت راحت شود. این به شرطی است که پای نتایج بایستیم. دلایل مختلفی دارد که قبلاً این کار را نکردم. قبلاً فرایند رو به رشدی ندیدم که قرارداد طولانی مدت با مربیان نبستم. در سه بازی گذشته فرایند رو به رشدی داشتیم. همه تیم را به زمان تونی اولیویرا تشبیه می کنند. پیش بینی می کنم بازی های بعدی با سرمربیگری شجاعی حتی بهتر از زمان تونی باشد که تیم را خوب بازی می داد.

زنوزی اضافه کرد: شجاعی مدت زمان کمی با کادر فنی فعلی برای احیای تیم داشتند. در این مدت کوتاه کار خارق العاده ای کرده اند. و از طرف خودم تشکر می کنم. بازیکنان هم خودشان را نشان می دهند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "زنوزی مالک تراکتور: مسعود شجاعی محصول خود باشگاه تراکتور است، ماترک ها کمی احساسی هستیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زنوزی مالک تراکتور: مسعود شجاعی محصول خود باشگاه تراکتور است، ماترک ها کمی احساسی هستیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید