20 کارگاه تعطیل در کردستان به چرخه فراوری بازگشتند

به گزارش وبلاگ روشن، خبرنگاران/کردستان رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت کردستان با اشاره به برگزاری 34 جلسه کارگروه تسهیل و برطرف موانع فراوری در کردستان بیان کرد که در سال گذشته با حمایت های کارگروه تسهیل و برطرف موانع فراوری 20 کارگاه تعطیل و یا نیمه تعطیل به چرخه فراوری بازگشته اند.

20 کارگاه تعطیل در کردستان به چرخه فراوری بازگشتند

محمد دره وزمی با اشاره به اینکه کارگروه تسهیل و برطرف موانع فراوری کردستان از سال 94 آغاز به فعالیت نموده اظهار کرد که یک هزار 96 پرونده در این کارگروه مطرح شده که یک هزار 938 مصوبه طی این جلسات تصویب شده است.

وی اضافه کرد که تا به امروز 155 جلسه کارگروه تسهیل و برطرف موانع فراوری با حضور استاندار یا معاونین برگزار شده که 70 درصد مصوبات این جلسات به مرحله اجرایی رسیده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان توضیح داد که 998 مصوبه مربوطه به بانک ها، 60 مصوبه مالیاتی و 328 مربوط به سایر دستگاه های اجرایی است.

وی عنوان نمود که در سال گذشته 34 جلسه کارگروه تسهیل و برطرف موانع فراوری برگزار شده است.

دره وزمی ادامه داد که در سال گذشته 287 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای کشاورزی و صنعتی پرداخت شده که 166 میلیارد تومان آن در بخش صنعتی بوده است.

وی با اشاره به ادامه حمایت های دولتی در سالجاری و ضرورت توجه به شعار سال درپایان یادآور شد که در سال گذشته با حمایت های کارگروه تسهیل و برطرف موانع فراوری 20 کارگاه تعطیل و یا نیمه تعطیل به چرخه فراوری بازگشته اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "20 کارگاه تعطیل در کردستان به چرخه فراوری بازگشتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "20 کارگاه تعطیل در کردستان به چرخه فراوری بازگشتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید